La Caseta Del Bosc De Sort

43 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
La Caseta Del Bosc De Sort
$$$$

Przegląd

La Caseta Del Bosc De Sort oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Sant Josep d'Olp w prawie 3 km. Gospodarstwo wiejskie oferuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólny salon z widokiem na górę.

Lokalizacja

Willa znajduje się w odległości 140 km od lotniska Lleida-Alguaire i mniej niż 1 km od takich atrakcji kulturalnych jak Preso Museu Cami de la Libertat. Sant Quirze de Surp leży 10 min samochodem stąd, a Noguera Pallaresa jest w około 3 km.

Ponadto w 750 metrach znajduje się dworzec autobusowy Sort.

Pokoje

Wnętrza urządzone są w stylu rustykalnym i oferują widok na górę oraz telewizję satelitarną. Goście mogą również korzystać z balkonu i miejsca do siedzenia z sofą. W łazience znajdują się wanna, suszarka do włosów i ręczniki.

Jedzenie

Wyposażony aneks kuchenny, wraz z miejscem do jedzenia, są dostępne do spożywania posiłków. Do dyspozycji Gości są również kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny i lodówka. Restauacja Nyam położona jest w bliskiej odległości od obiektu oraz oferuje dania kuchni hiszpańskiej.

Wypoczynek & Biznes

Zaplecze rekreacyjne obejmuje taras i miejsce na piknik, a także kajakarstwo, wędrówki piesze i jazdę konną.

Numer licencji: HUTL-000961-35

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 17:00-21:00
do 11:00
Udogodnienia
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w pokojach willi.
Inne informacje
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma dodatkowych łóżek. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie.
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Dom "Holiday"
  • Maks.:
    6 osób
  • Miejsce do spania:
    2 łóżka pojedyncze

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Parking

Parking na zewnątrz

Sprzęt kuchenny

Czajnik

Przybory kuchenne

Klimatyzacja
Telewizja

Telewizor LCD

Zajęcia sportowe

Piesza turystyka

Jazda na rowerze

Kajakarstwo

Wędkowanie

Posiłki/ Napoje

Stół na świeżym powietrzu

Stoły piknikowe

Atrakcje dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Łóżeczka dla dzieci

Gry planszowe

Sport i fitness

  • Kajakarstwo
  • Piesza turystyka
  • Jazda konna
  • Jazda na rowerze
  • Wędkowanie

Usługi

  • Usługi dla zwierząt domowych

Wyżywienie

  • Stół na świeżym powietrzu
  • Stoły piknikowe

Udogodnienia dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci
  • Gry planszowe
  • Plac zabaw dla dzieci

Rekreacja

  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Sprzęt do barbeque
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa

Widok

  • Widok na góry

Wyposażenie pokoju

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Ogrzewanie
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Stół

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne

Media

  • Telewizor LCD

Wystrój pokoju

  • Podłoga z parkietem
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o La Caseta Del Bosc De Sort

💵 Najniższa cena pokoju 1321 PLN
📏 Odległość do centrum 700 m
✈️ Odległość do lotniska 137.9 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Lleida-Alguaire, ILD

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
Carrer Costa Negra, 18, Urbanitzacio Borda De Paisan, Sort, Hiszpania, 25560
Widok mapy
Carrer Costa Negra, 18, Urbanitzacio Borda De Paisan, Sort, Hiszpania, 25560
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Placa Sant Eloi
Preso Museu Cami de la Libertat
590 m
Zamek
Castell de Sort
590 m
Restauracja
La Pizzeria del Riuet
970 m
Restauracja
Pallars Extrem Food
980 m
Restauracja
Cafe Pessets
990 m
Restauracja
Escalarre Rock Cafe
1.0 km
Restauracja
Creps de Muntanya
1.0 km
Restauracja
Pessets Restaurant
810 m
Restauracja
Bar Pey
920 m
Restauracja
Can Punyetes
1.1 km
Restauracja
Nyam
1.2 km
Restauracja
Les Brases
1.4 km

Opinie o La Caseta Del Bosc De Sort

8.4 /10
Świetnie
8 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o La Caseta Del Bosc De Sort

Czy Pensjonat La Caseta Del Bosc De Sort posiada parking na miejscu?
Tak, Pensjonat La Caseta Del Bosc De Sort oferuje bezpłatny prywatny parking na terenie.
Czy Pensjonat La Caseta Del Bosc De Sort posiada taras?
Tak, Pensjonat La Caseta Del Bosc De Sort dysponuje wspólnym salonem.
Czy ta willa jest wyposażona w kuchnię?
Tak, ta willa ma wyposażony aneks kuchenny wyposażoną w kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny i lodówkę.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój